המרכז לאוהבי כלבים נוצר על מנת לאפשר לכל אדם שאוהב ומגדל כלב, לקבל את כל המידע, העדכונים והשירותים הרלוונטיים, תחת קורת גג אחת.

 

האתר מפגיש בין מגדלי ואוהבי כלבים לנותני שירות בתחום, באזורים גאוגרפיים שונים, ומהווה מוקד עלייה לרגל,
בעבור בעלי כלבים שרוצים לקבל מידע נגיש וליהנות ממבצעים והטבות ייחודיות,
ובעבור אנשי מקצוע, המבקשים להיחשף לקהל רלוונטי.

תחום בעלי החיים רחב ומגוון ולכן גם סופר תחרותי. במקום שכל נותן שירות ישווק את עצמו לבד, יצרנו פלטפורמה תכנית ושיווקית רחבה, המאפשרת ליהנות מכוחה של קבוצה.

מה זה אומר? מהרגע שהצטרפת לפורטל, אתה לא רק משווק לבד, אלא נהנה ממגוון רחב של ערוצי שיווק ומכירות, בהיקפים גדולים.

  • יותר תכנים רלוונטיים בתחום.
  • יותר גולשים וחברי מועדון.
  • יותר השקעה בערוצי שיווק ושיתופי פעולה.
  • יותר חשיפה עבורך.

אנו רואים בנותני השירות שותפים אסטרטגיים ולכן חלק גדול מהכנסות הפורטל מושקע חזרה בערוצי שיווק רלוונטיים, לקידומו וקידום העסקים המופיעים בו. כמו כן, כמות גדולה של גולשים ולקוחות פוטנציאלים, מאפשרת לנו לפרוח בשוק תחרותי ולהציע מה שעסק בודד לא יכול.

 

אוהבי כלבים, הצטרפו למשפחה

משפחה המגדלת כלב, זקוקה לא פעם לשירותים שונים הקשורים בכלב ולמידע מהימן ואיכותי, שיכול לסייע לה בתהליך הגידול.  ברגע שעשיתם את הבחירה להכניס כלב לחייכם, הצטרפתם לקבוצה גדולה יותר של אנשים שיש להם מכנה משותף, אנחנו פה על מנת לספק לכם כל מה שאתם צריכים במקום אחד.

המרכז לאוהבי כלבים מאפשר לקוראיו להיחשף למגוון תכנים איכותיים בנישות שונות, לצד עצות וטיפים נגישים, שאפשר ליישם כבר מחר בבוקר עם הכלב שלכם.

כמו כן, על מנת להקל על מציאת שירותים רלוונטיים לכלב, הפורטל מציע גשה נוחה ומהירה לכל הקטגוריות

חלק מההטבות שמורים רק לחברי מועדון ולכן מהרו להירשם בלחיצה על קישור זה.

 

נותני שירות, הצטרפו למשפחה

על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו מענה איכותי ומהיר ולהוות פלטפורמה משמעותית בתחום גידול הכלבים, יוצר הפורטל שיתופי פעולה עם מומחים מתחום עולם הכלבנות ומאפשר להם להציג את העסק שלהם אצלנו בפורטל.

היכולת לזהות צרכי שוק ומגמות, לדבר את שפתו של הקהל להביא אותו אל האתר, היא זאת המאפשרת לנו לייצר מצב של  win-win בעבור שני הצדדים.

אם אתם נותנים שירותים המתאימים לבעלי כלבים, ורוצים להופיע בפורטל זה, אתם מוזמנים להיכנס לקישור, להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם עם מידע נוסף או ליצור איתו קשר במייל lovedogsportal@gmail.com