מאמרים

כל מה שרציתם לדעת על דוג- סיטר

לפני חודשיים סיפרה לי חברה שהציעו לה קידום בעבודה והיא חוששת, מכיוון שאין לה מי שיוצא את הכלב. כמו חברה שלי, יש עוד אנשים רבים שלא תמיד יש להם מי שיטפל בכלב במהלך יום ארוך ולכן חשוב שתכירו את הדוג- סיטר, אדם שתפקידו לטפל בכלב, כאשר אתם לא בבית.

כלב שסגור הרבה שעות במקום אחד, עלול לא לשלוט בצרכיו או לבטא את כעסו על חפצים שונים. זו דרכו לאותת לכם שמשהו בסדר היום לא עובד עבורו. כמובן שככל שהכלב צעיר יותר, כך השליטה בצרכים קטנה יותר והוא זקוק לטיולים תכופים, כך שאם אתם מגדלים כלב צעיר בשנים ולא נמצאים הרבה בבית,
דוג- סיטר יכול להיות פתרון מעולה עבורכם.

כשמדברים על דוג- סיטר, לא מדובר על אדם שלוקח את הכלב אליו ומטפל בו בזמן נסיעה מחוץ לעיר, אלא על אדם שמגיע לבית שלכם, בתדירות קבועה ובזמנים ברורים, על מנת לטייל עם הכלב למטה שיעשה את צרכיו וגם ייחלץ עצמות.

ככה תבחרו דוג- סיטר מתאים

  • לפני שבכלל מתחילים לחפש, חשוב להגדיר מה הצרכים שלכם ולמה אתם מצפים. כמה ובאילו ימים תזדקקו לסיוע, האם בשעות הבוקר, או דווקא בערב. כמו כן, האם אתם מצפים מהדוג- סיטר לשחק קצת עם הכלב ולאפשר לו לרוץ, מה אורך הטיול הרצוי ועוד. הגדרת הצרכים תסייע לכם לאתר אדם מתאים וגם לדייק את אופי השירות לו אתם מצפים
  • לאחר שהבנתם מה צריך, חשוב שתדעו מה יש לשוק להציע. תחום הדוג- סיטר נחשב לתחום פרוץ יחסית ולכן ניתן למצוא גם בני נוער שמציעים את השירות באזור מגוריהם וגם אנשים בוגרים יותר, חלקם כבר מנהלים את התחום כמו עסק לכל דבר. השינוי יכול להיות במספר הכלבים עימם מטיילים בו זמנית, באחריות של הדוג-סיטר בזמן הטיול כלפי הכלב וכלבי אנשים אחרים, בטווח השירותים הנלווים שניתן לקבל, משחק, האכלה, שהייה עם הכלב ועוד.
  • גם אופן ההתקשרות יכול להיות שונה ממוליך כלבים אחד למשנהו. יש כאלה שגובים כסף בתום כל טיול, אחרים עובדים עם כרטיסיית טיולים או תשלום חודשי קבוע. אם אתם צריכים עזרה מדי פעם, אולי שווה לשלם לכל טיול, אך אם מדובר בהסדר קבוע וארוך טווח, תשלום חודשי יכול להיות יותר משתלם.
  • כאשר מצאתם אדם שנראה מתאים על הנייר, מומלץ להפגיש אותו עם הכלב, על מנת לראות שיש בניהם התאמה. (שהכלב מחבב אותו, ניגש אליו בקלות, לא נוהם עליו, שהמטייל לא נרתע ) זו גם ההזדמנות לספר לדוג- סיטר כל מני דברים על הכלב, כך שיכיר אוותו ואת אופיו. קשר טוב בין השניים יתרום לטיולים מהנים יותר וזה לא פחות חשוב מאשר עשיית צרכים. כשאתם לא בבית, הכלב שלכם מתגעגע אליכם. פנים ידידותיות ומוכרות יכולות מאוד לעזור.

דוג סיטר יכול להקל על חייכם ולהבטיח שסדר יומו של הכלב, ימשיך להתנהל גם כשאתם לא בבית. טיפול בכלב דורש אחריות ולכו אם אתם יודעים שיש ימים שלא תוכלו לטייל אתו, מצאו מישהו אחר שייקח על עצמו את התפקיד. בדרך זו תוכלו לחזור הביתה בלי לחץ, לכלב רגוע.

 

 

 

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

נקה טופסשלח תגובה