אודות העמותה
 • אודות העמותה:
  עמותת “חברים לחיים” הוקמה על ידי גלילה אבן חן לפני מספר שנים במטרה להציל כמה שיותר כלבים מסוף עגום. העמותה שמה לעצמה כמטרה להוציא כלבים לפני המתה ממכלאות שמהם לא מוצאים כלבים, לטפל בכלבים ולמצוא להם בתים מאמצים. העמותה מחזיקה את הכלבים שניצלים בכלביית גליל ים בתשלום יומי עבור כל כלב. חברי העמותה עושים ימים כלילות בחיפוש אחר בתים מאמצים לכלבים, כשהם מקפידים לבחור את המשפחות המאמצות כדי שלכלבים שהם הצילו יחיו חיים טובים עד יומם האחרון.הכלבים מטופלים על ידי העמותה, מחוסנים על ידי הוטרינרים שאיתם עובדת העמותה, עוברים עיקורים וסירוסים ומוצאים לימי אימוץ כל שבוע. במקרים מסוימים העמותה גם דואגת לניתוחים וטיפולים יותר מסובכים ומשלמת עבור טיפולים הללו.המאמצים של הכלבים משלמים סל אימוץ עבור הטיפולים הבסיסיים של הכלבים – חיסונים, שבב ועיקור או סירוס.
 • פרוייקטים
  העמותה מוציאה כל חודש עשרות כלבים ממכלאות שאליהם לא מגיעים עמותות או אנשים פרטיים – בעיקר מהמכלאה של מכלאת בית יצחק באזור נתניה, בני ציון באיזור רעננה, כלביית מטה בנימין וכלביות פרטיות אחרות. העמותה גם מוציאה כלבים במקרה הצורך מכלביות אחרות בכל רחבי הארץ – מקצרין בגולן, טבריה, כפר תבור, דימונה, תל-אביב, אשקלון, מעלה אדומים, גוש עציון, מטה בנימין, בית שמש, ירושלים ואפילו אילת. העמותה מקיימת כל שבוע ימי אימוץ בימי שישי בתל-אביב ובימי שבת בכלבייה בגליל ים ליד הרצליה. העמותה גם קיימה בשנים האחרונים ימי אימוץ גדולים בקניון איילון בר”ג, בתל-אביב, בכפר מעש ובצור יגאל-כוכב יאיר.
 • הישגים:
  העמותה הצילה עד היום עשרות אלפי כלבים מהכלביות השונות טיפלה בהם ומצאה לרובם בתים חמים. העמותה עובדת כרגע עם וטרינרים באופן קבוע לחסן, לעקר ולסרס את כל הכלבים שמוצאים מהכלביות – אנו עובדים עם ד”ר יונתן נתנזון בשוהם, המרפאה של ד”ר גלעד סבריאגו בת”א, ד”ר אמיר בור במרפאת גבעתיים בת”א, ד”ר טלי שטיין בפתח תקווה, ד”ר טלי אלוני בתל אביב ועוד עם מרפאות נוספות ברחבי הארץ. העמותה ממשיכה להוציא בין 10 ל-15 כלבים כל שבוע מכלביית בית יצחק, וכלביית רמת-גן במסובים. העמותה גם מטפלת בעשרות גורים שננטשים כל שנה, דואגת להם למקום בטוח וכשהם בוגרים ומחוסנים מוסרת אותם לבתים חמים.העמותה עוקבת אחרי המשפחות המאמצות ודואגת שהכלבים מטופלים, עוברים את כל החיסונים ובמקרה הצורך דואגת למציאת בית חדש מתאים יותר.העמותה עובדת בשיתוף עם חנות שקרויה על שם העמותה ו-80% מרווחיה מועברים לעמותה.העמותה עובדת בשיתוף פעולה עם מספר יבואנים וחנויות של מוצרים לכלבים (אוכל וציוד).העמותה שולחת מספר כלבים מדי כחודשיים לקורסי אילוף המתקיימים בכפר מעש ולאחר מכן כלבים הללו משתתפים בימי האימוץ המתקיימים בסיום הקורס.
 • מטרת העמותה
  מטרת העמותה להציל כמה שיותר כלבים מהמתה, לדאוג להם לטיפולים במקרה הצורך, חיסונים למניעת מחלות, שבבים לזיהוי הכלבים והבעלים ולעיקורים וסירוסים למניעת מחלות וריבוי נוסף של גורים שנזרקים או ממומתים בכלביות. העמותה עוזרת לכל בעל חיים שנשקף סכנה לחייו או לבריאותו ומנסה לסייע לאנשים שנקלעים לבעיות עם בעלי החיים שלהם ואינם יכולים לטפל בעצמם.מטרת העמותה למצוא לכלבים שניצלו מהמתה בתים חמים ואוהבים שבהם יוכלו לחיות עד לסוף חייהם בשיבה טובה.
 • בקשות תרומה:
  העמותה זקוקה לתרומות עבור כיסוי החוב לוטרינרים השונים ועבור הטיפול ותחזוקה של כלבי העמותה בכלביית גליל ים ובבתי האומנה.

  1. מספר העמותה– 580533883.

   

  1. חשבון בנק העמותה– בנק לאומי סניף 857 חשבון 30202052

   

  1. אנשי קשר–גלילה אבן-חן בטלפון 052-8808021 ותעוז 050-3080807.
עמותת חברים לחיים
 • שם העמותה: עמותת “חברים לחיים”
 • כתובת: המאבק 2 גבעתיים
 • מספר טלפון:  מספרים 052-8808021 לגלילה ו-050-3080807 לתעוז
 • מייל: friedsforlifefoundation@gmail.com
 • שעות פתיחה: ניתן לאמץ בתיאום טלפוני או בימי האימוץ בלבד
 • איש קשר: גלילה 052-8808021 מנהלת העמותה
 • ימי אימוץ: יום אימוץ בשישי בגן מאיר בתל אביב (ברחוב קינג ג’ורג’ מול מספר 28) בין השעות 10:30 ל-18:00 בערב ובימי שבת בכלבייה בקיבוץ גליל ים ליד הרצליה בין השעות 11:00 ל-15:00
 • פרטים לתרומות לעמותה: ניתן לתרום לחשבון העמותה בבנק לאומי סניף 857 חשבון 30202052 או באשראי לטלפון 050-30080807 לתעוז
בקרו אותנו ברשתות החברתיות

פייסבוק

אינסטגרם

יוטיוב

גלריית תמונות
אם אתם עמותה, נשמח לפרסם אתכם חינם בפורטל. השאירו פרטים: